درباره ما

صنایع پلاستیک صدف با بیش از چندین سال سابقه، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات پلاستیک خانه و آشپزخانه، به شمار می آید. این مجموعه از مجهزترین دستگاه های روز دنیا و بهترین مواد اولیه، در تولید محصولات خود استفاده می کند.  صنایع پلاستیک صدف از زمان تاسیس تا به امروز، پیوسته در راستای ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات خود تلاش نموده تا در این مسیر نیازهای روز مشتریان را هدف اصلی خود قرار دهد، به نحوی که در حال حاضر تنوع و گوناگونی از محصولات پلاستیکی از رنگ بندی های مختلف، در سبد کالایی خود جای داده است.

 در حال حاضر این مجموعه در راستای پیش برد اهداف بلند مدت خود علاوه بر محصولات پلاستیکی، اقدام به تولید صنایع فلزی (صندلی های تاشو، راحت نشین و ...) با کیفیت نموده که در پیش برد اهدافش این محصول را به دیگر محصولات خود اضافه نموده است.

از ویژگیهای این شرکت ارائه محصولات با کیفیت و بهداشتی، با قیمت مناسب و همچنین استفاده از مواد اولیه و مسترپچ های مخصوص صنایع غذایی (Food Grade) و حرکت در جهت سلائق روز و تحویل به موقع سفارشات می باشد. تمرکز اصلی این مجموعه در سال های آتی افزایش تنوع محصولات، افزایش رضایتمندی مشتریان، رسیدن به کیفیت های جهانی و تبدیل شدن به یکی از قطب های صنعت پلاستیک می باشد که در حال حاضر با تشکیل یک تیم تحقیق و توسعه به سرعت در این راستا گام برمی دارد. امیدواریم که بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب نموده و در جهت گسترش فعالیت های خود طرح های جدیدی را به بازار عرضه نماییم.

 

ما را ببینید